Pse ne?

 • Rreth 200 lojra te famshme nga prodhuesit me te mire. Sistemi jone permban me teper se 100 lojra Novomatic, me teper se 40 lojra Aristocrat, me teper se 20 lojra IGT dhe me teper se 10 Betsoft Gaminglojra kumari..
 • Lista e produkteve te disponueshme eshte ne rifreskim me lojera te reja te famshme.
 • Cilesi e shkelqyer e grafikes dhe efektet e zerit.
 • Matematike origjinale.
 • Nderfaqe perdoruesi miqesor.
 • Hap-pas-hapi perdorim.
 • 24/7 suport teknik.
 • Nje matematike me efikasitet dhe perqindje te rregullueshme.
 • Jackpot progresiv me Multi-nivele..
 • Kushte te favorshme te bashkepunimit.
 • Zbritje shtese per konsumatere te medhenj dhe afatgjate.
Na kontaktoni

Ne ofrojme

JACKPOT ME SHUME NIVELE
Sistemi jone ofron 4-nivele progresive jackpot:
Bronze,
Argjend,
I arte dhe
Diamant
jackpot.
DEPOZITA BONUS
A player can get a bonus, when he makes a deposit and if he accepts the Terms and Conditions. Për ta aktivizuar atë, një lojtar duhet të bëjë një depozitë më pak se depozita minimale për vlerën e bonusit. Shuma e shpërblimit kreditohet në bilancin e lojtarit. Bonusi mund të luhet vetëm në lojëra elektronike dhe video poker. Nuk mund të arkëtohet. 
CASHBACK BONUS
Gjithmone kur nje lojtar krijon depozit ne faqen e internetit, ai merr mbrapa te hollat e tij ne llogarine e 10% te depozitave. Kjo nuk eshte limiti per minimumin e sasise ne depozit per kthim mbrapa (CashBack) bonus. Ky bonus ka vecori ne vijim: kur parate terhiqen, bonuset pastrohen.
Do you want to play a classic slot that has already won millions of hearts? Or are you looking for something new and exceptional? We give you an opportunity to enjoy our best games anywhere and anytime. The application is easily and quickly installed on almost any Android device at any price. Now your favourite slots are always within easy reach.
 • Gjuhet: Anglisht, Rusisht
 • Kerkesat teknike: Android 2.3 ose me lart
 • Instalimi ne SD: po
 • Kategoria: Lojrat

Rreth nesh

 eshte nje sistem i avancuar qe ofron nje game te gjere te lojrave nga prodhuesit me te mire. Ne kujdesemi per klientet tane dhe ju ofrojme vetem nje kualitet te larte te produkteve si dhe kushte te favorshme per bashkepunim, gjithashtu nje ulje ekstra per klient te konsiderueshem dhe afatgjate.

Lojerat tona

Aristocrat eshte nje prodhues i hershem dhe me popullori. Lojrat Aristocrat jane nje marke teper popullore qe kane fituar zemrat e shume lojtareve ne gjithe boten. Sistemi jone permban lojrat me te mira te prodhuesit.
Galeria permban 51 lojrat.
Per nje periudhe te gjate qe ka ekzistuar IGT eshte nje nga lideret e prodhuesve te lojrave slot. Nje varg prodhime te IGT ofrojne nje zgjidhje te shkelqyer nga lojrat klasike ne prodhime te reja unike.
Galeria permban 10 lojrat.
Betsoft Gaming eshte nje prodhues qe behet shume e me shume popullor. Lojrat Betsoft jane te famshme per paraqitjen dhe efektin e tyre per grafiken dhe efektin provokativ zanor Gjithashtu keto lojra suprizojne me interesin e tyre dhe temat e jashtezakonshme si dhe bonuseve unike. Galeria permban 32 lojrat.
Galeria permban 25 lojrat.
Novomatic eshte nje prodhues i gjere dhe ofron nje kualitet te larte te lojrave, qe jane te njohura ne gjithe boten. Sistemi jone ofron nje game te gjere te lojrave me popullore te prodhuesit. 
Galeria permban 152 lojrat.

Karakteristikat Kryesore

Nje sasi lojrash nga prodhuesit me te medhenj.
Ne gamen e gjere te lojrave ne gjithe boten nga prodhuesite me te medhenj. Sistemi jone permban vetem lojrat me kualitet te larte.
System I thjeshte
Ju nuk keni nevoje te blini kompjuter te shtrenjte.
Sistemi punon me shpejtesi te vogel interneti.
Ju nuk do te besdiseni nga komunikimi i ulet i internetit.
Cilesimet ne sistemin tone jane fleksible dhe ju lejojne te pershtatni perqindjet matematikore me eficense, maksimumin e fitimit, kthimin mbrapa te te hodhave dhe cilesime te tjera.
Kushte te favorshme bashkepunimi afatgjate dhe kliente te rinj

Pyetjet me te shpeshta

Sa duhet te jete pagesa per te filluar?
Varet nga shume faktor: numri terminaleve, vendodhja juaj, nga shuma dhe frekuenca e pageses, etc. Ju lutemi, na kontaktoni ne cfardo kohe te pershtatshme te vleresojme shumen e kostos per nje fillim.
Si ju duhet te instaloni programin?
Programet tona instalohem me disa klike. Tekniket tane do te kujdesen per ju me te gjithe informacionin per te instaluar, ata u pergjigjen pyetjeve tuaja dhe ofrojne ndihmen e tyre ne distance per instalimin e programit ne kompjuterin tuaj, ne qofte se eshte e domosdoshme.
Deshironi ju nje suport teknik?
Ne ofrojme per klientet tane 24/7 suport teknik. Ju mund te kontaktoni ne cfardo kohe per informacion dhe asistence.
Mund te ndryshoj listen e lojrave e ne dispozicion ne nje baze individuale?
Tani ne ju ofrojme rreth 200 lojra te temave dhe tipeve te ndryshme. You mund te aktivizone ose c'aktivizoni keto lojra ne cdo kohe.